0 (850) 532 58 68
info@restoranservisi.com
Yemek Siparişi
Hakkımızda

    

                 restoranservisi.com  
               
YE - BİRİKTİR - HARCA

Yeni  Nesil  Restoran ve Cafeler  için  Mobil & Web Demo Sitedir

Mobil & Web Sitesinden Komisyonsuz Online Sipariş Rezervasyon ve Organizasyon Sistemidir

Restoran Paneli Mobil & Web Sitesinin Yönetim Panelidir

Restoran Servisi İş ortaklarımız
 
 

İşletmenizin demo sitesini denemek ve  üye olmak için; 

Facebook Sayfamızdan 
yazabilirsiniz
https://www.facebook.com/restoranservisi 
İnstagram takip edebilirsiniz
https://www.instagram.com/restoranservisi
e-posta gönderebilirsiniz
info@restoranservisi.com 

Pazartesi - Cumartesi  09.00-18.00 
Mobil ve Sabit Hatlar     0 850 532 58 68  WhatsApp  Business      0 850 532 58 68
Mobil & Web sitemizden mesaj yazabilirsiniz
Sohbet / Destek 

Restoran Panelinde 
Restoran Paneli & Restoran Servisi Bilgi Formuna http://www.restoranpaneli.com İşletmenizin bilgilerini adresini telefon numarasını ve mesajınızı yazarak  gönderebilirsiniz  en  kısa  sürede  size  bilgi  vereceğiz.Müşterilerinize Para Puan verin sürekli sizi tercih etsinler..! 
Mobil & Web Site İçerikleri
Para Puan Sistemli  Online Sipariş Seçenekleri
Paket Servis / Masadan Sipariş / Gel Ye / Gel Al

Online Rezervasyon ve Organizasyon Seçenekleri
Rezervasyon Yap
Online Rezervasyon 
Teklif Al      

Organizasyon ve Etkinlik 

Restoran Paneli Mobil & Web sitesinin yönetim panelidir
Restoran Paneli İçerkleri http://www.restoranpaneli.com

İşletmenize özel tasarım Mobil ve Web site seçenekleri,Menü ekleme ve güncelleme,Gönderim bölgesi ekleme,Ödeme bilgisi seçenekleri,İş başvurusu ve çalışan personel ekleme,işletme çalışma saati ekeleme,Video slider ve resim ekleme,Sms gönderimi,Günlü Aylık Yıllık istatistikler,Müşteri kontrolu,Ana sayfada işletme uyarı ve reklam mesajı,Salon ve masa ekleme,Panel yetkilisi ekleme,Kişiye özel indirim ve para puan ekleme,Restoran paneline özel ilk ve tek Ön Ödemeli Para Puan kampanyası düzenleme,Kampanya ve Fırsatlar ekleme,Kısayol logo ekleme,Siteye yorum ekleme,Panelden müşteriler ile mesajlaşma,Ana sayfaya ilk açılışta reklam yada logo ekleme,Ana sayfaya sesli  işletme karşılama mesajı ekleme ve Franchise teklifi alma gibi bir çok özellik vardır.

restoranservisi.com 
Restoran Panelini test etmek ve denemek  isteyen Restoran ve Cafe işletmelerine Mobil ve Web demo sitelerine  kurulum desteği vermektedir.
Demo kurulumu yapılan işletmelere Restoran Paneline giriş yetkisi verilerek iş yerlerinden Sipariş Ver,Rezervasyon Yap,Teklif  Al gibi seçenekleri deneme imkanı sunularak demo Mobil ve Web sitesini ayrıca Restoran Panelini test etmeleri için teknik destek verilmektedir.

Restoran Panele giriş yapabilmeleri için kullanacı adı ve şifre verilecektir. 
Demo kullanımı yapacak işletmeler
restoranservisi.com paneline giriş yapmış olacaklar ve deneme kullanımı için demo olarak kendi işyerlerinin marka ve  iletişim bilgileri kaydedilecektir.
Demo demene yapabilmek için müşteri gibi 
http://www.restoranservisi.com/member/login.html üye olarak online sipariş  verebilirler rezervasyon yapabilir ve teklif alabilirler,Panele gelen siparişi iş yerilerinden onaylayarak yazıcıdan çıktı alabilirler böylece demo Mobil ve Web siteleri ile birlikte Restoran Paneli test etme ve deneme  imkanları olacaktır.

                     RESTORAN ve CAFE İŞLETMELERİNE ÖZEL KAMPANYA
                   
 İşletmenizin Mobil ve Web sitesinden KOMİSYONSUZ Online Sipariş /Paket Servis /Masadan Sipariş /Gel Ye /Gel Al

Rezervasyon ve Organizasyon Teklifi alın İnternetten daha fazla müşteriye ulaşın gelirlerinizi arttırın


Yıllık Premium üyeliklerde  % 50 indirim fırsatı kaçırmayın HEMEN üye olun / Kampanya dahilindeki KDV'ler bizden

5 Şube  Premium üyelik alan işletmelere 1 Şube HEDİYE ekstara %20 indirim fırsatı
         
Yıllık Premium üyelik Nakit ödeme Aylık 167 TL'ye K.Kart taksitli ödeme Aylık 200 TL'ye  Mobil ve Web siteniz olsun


Kredi Kartına 6-9-12 / Ay taksitli ödeme seçenekleri /  Kdv Dahil Günlük 5 TL'den başlayan fiyatlar


İşletmenize özel Mobil ve Web sitesi tasarımı / Ücretsiz kurulum / 1.000 SMS hediye

                         Mobil & Web sitenizi ve Panelinizi BİR AY ÜCRETSİZ Deneyin ..!


Kampanya FIRSATLARINI kaçırmayın...! İşletmenizin ONLİNE Mobil ve Web sitesi olsun...!
                                                                          
 
BİR AY ÜCRETSİZ DENEYİN 

Bir ay deneme kullanımı için mevcut domaini (Web Adresi) olan işletmeler DNS bilgilerini kaydederek  bir ay ücretsiz kullanabilirler.

Domaini olmayan ve Restoran Panelinden satın almak isteyen işletmeler 50 TL ödeme yaparak domain ve hosting ücreti dahil bir ay ücretsiz kullanabilirler.
Mobil ve Web sitesini kurulumu için Restoran Paneline Heman kayıt olmak isteyen yada bir ay ücretsiz denemek isteyen işletmelere bilgi ve fiyat teklifi ile birlikte Web sitelerini  müşterilere daha hızlı tanıtabilmeleri için Paket Servis,Masadan Sipariş,Mekan İçi Dışı görsel reklamlar için örnek baskı broşür reklam çalışmaları gönderilecektir,baskı aşamasında destek isteyen işletmeleri iş ve çözüm ortaklarımıza yönlendirebiliriz.
Restoran Panelini deneyen yada sürekli kullanan  işletmeler Ana sayfadaki Keşfet,Kampanyalar,Masadan Sipariş gibi bölümlerindeki  bilgileri kendi web sayfalarına yükleyebilirler.
S.S.S(Sıkça Sorulan Sorular)bölümünden Restoran Paneli Mobil ve Web sitelerini daha aktif kullanabilecekleri  bilgilere ulaşabilirler. 


NEDEN PARA PUAN


Son dönemlerde farklı sektörlerdeki işletmeler ile özellikle banka kartları müşterilerine alış verişlerinde Para Puan vermekte ve müşterilerin cüzdanlarında biriken Para Puanları tekrar alış verişlerde kullandırıp onları sürekli olarak kendi işletmelerini tercih etmelerini amaçlamaktadırlar.
Müşterilere Para Puan vermek işletmeyi  sürekli olarak tercih etmelerinin ticari bir strateji haline gelmiştir.

%10 oranında Para Puan vermek %10 oranında  İndirim yapmaya göre Restoran ve Cafe işletmelerinde yaklaşık % 6 gibi avantaj sağlamaktadır.

Müşterilere Para Puan vermek onları mutlu eder,müşterilerinizi mutlu ederseniz sürekli sizi tercih eder ayrıca  başkalarınıda tavsiye ederler,Para Puan işletmenizin satış pazalarama ve komisyon giderlerini düşürür müşterilerin sizi tercih etmesini sağlayarak gelirlerinizin artmasınada katkısı olur.

Müşterilerinize Para Puan verdiğinizde bir nevi ikram yapmış gibi olursunuz ve bunu maliyetten hesapladığınızda genel olarak size 3/1 oranında maliyeti olacaktır.

İlk Siparişe %20 Para Paun sonraki Her Siparişe % 10 Para Paun verdiğinizde ve bu oranlar maliyetten hesaplandığında ortalama  satış oranına göre işletmeye % 5 gibi bir maliyeti olacaktır.


Yemek sepetinden sipariş alıyorsanız şehirlere ve işletmelere göre farklılık gösrebilir,büyük şehirlerde genel olarak komisyon kdv ve jokerler hesaplandığında bu oran ortalama %15 dir.Yemek Sepetinden gelen 100 TL sipariş için ortalama 15 TL komisyon ödemeniz gerekir.Restorantınıza  Yemek sepeti ve Web sitenizden yani her birinden günde 1000 TL sipariş alındığını varsayarsak Web siteniz size ayda ortalama 3.000 TL yılda  36.000 TL komisyon kazancı sağlayacak ve bu para kasanızda kalacaktır.Web sitenizin cirosu arttıkça yemek sepetine vereceğiniz komisyon kasanızda kalacak böylece işletmeniz için görünmez bir gelir olacaktır ayrıca Web sitenizden Ön Ödemeli Para Puan kampanyası(detalı bilgi ana sayfa kampanyalar) yaparak işletmenizin kasasına ön tahsilat yaparak gelir akışı sağlayabilirsiniz.Yemek sepeti kullanmıyor olsanız bile işletmenizin reklamını ürünlerinizin satış ve pazarlamasını %5 gibi  düşük milyetlerle  web sitenizden yapabilirsiniz.Piyasa koşullarında rekabet etmek isteyen işletmeler Reklam Satış ve Pazarlama için çok daha fazla bütçe ayırmaları gerektiği bilinmektedir.


Restoran Paneli sadece Paket Servis odaklı değildir,Gel Ye-Gel Al-Masadan Sipariş-Rezervasyon Yap-Teklif Al gibi müşterilerinizi mekananıza getirebilecek bir çok seçenek ve alternatif vardır.
Genellikle Menü fiyatları Paket Servis ile İşletme içi servis fiyatı aynıdır ve Paket servisin işletmeye yüksek maliyeti  vardır,Sadece Paket servis odaklı çalışan Online Sipariş siteleri mekanınıza müşteri getiremez yada gönderemezler.

PARA PUAN YERİNE İNDİRİM YAPMAK İŞLETME İÇİN AVANTAJLIMIDIR ?

Müşterilerinize Para Puan vermeden istediğiniz oranda Anında İndirim yapabilirsiniz,ancak indirim yapmak Para Puan göre avantajlı değildir.
Örnegin 100 TL sipariş veren bir müştenize %10 indirim yaptığınızda kasanıza 90 TL girecek yani 10 TL Para kaybınız olacaktır,aynı oranda 100 TL sipariş veren bir müştenize %10 Para Puan verdiğinizde 10 Para Puan müşterinizin hesabına tanımlanacak ve sonraki siparişlerinde  10 TL değerinde sizden ürün alabilecektir,Para Paun ile aldığı 10 TL değerindeki ürünün size maliyeti 3/1 olarak  hesaplandığında ortalama 3.3 TL'dir,bunu yukarıda detaylı açıklamıştık ve verdiğiniz Para Paunları ikram olarak düşünebilirsiniz diye belirtmiştik başka bir değişle %10 Para Puan verdiğinizde sizden 10 defa aynı fiyattan ürün satın alan müştenize bir ürün hediye yani ikram yapmış olursunuz.
Bu durumda %10 İndirim yapmak ile % 10 Para Paun vermek arasındaki fark 10 TL-3.3 TL = 6.7 TL daha fazla kasanıza girdi olacaktır,bu oranlar değişkenlik gösterebilir Para Puan vermek İndirim yapmaya göre minimum % 5 - 6 arası avantajlıdır.

İlk siparişe %20 sonraki Her siparişe %10 Para Puan verdiğinizde(tavsiye edilen oranlardır) eğer müşteriniz sizden başka bir alış veriş yapmasa yani sipariş vermese bile yine size avantaj sağlayacaktır.
Örneğin 100 TL değerinde İlk sipariş veren müşterinize % 20 Para Paun verdiğinizde sistem ilk siparişte kazanılan Para Puanı kullandırmadığı için Para Puana kullanabilmek için müşteriniz ikinci siparişi vermek zorunda kalacaktır.ilk siparişten sonraki siparişinde 100 TL olduğunu varsayarsak %10 Para Puan verecek toplamda 200 TL sipariş  için 30 Para Paun hesabına tanımlacaktır.
Bu durumda 30 Para Puan biriktiren müşteriniz 200 TL harcamış olacak eğer ilk siparişden sonra  20 TL değerinde Sipariş verir ve 20 Para Puannın hepsini  kullanır ve başka sipariş vermese size maliyeti 20 /3 = 6.65 TL(%6.65) olacak eğer üçüncü siparişinde Para Puanın tamamını kullanırsa 30/3=10 TL yani  200 TL /10 TL size maliyeti %5 olacaktır
Buradaki oranlarda görüldüğü gibi Para Puan vermek indirim yapmaya göre çok daha avantajlıdır,İşletme politikalarını belirlemek sizin tercihinizdir İlk siparişde vereceğiniz %20 Para Paun müşterinize cazip gelir yukarıdaki oranlardada görüldüğü gibi İndirim yapmaya göre işletmeyede avantaj sağlayacaktır.
13 AY KULLANIN 12 AY ÖDEYİN

Restoran Paneli ve Mobil & Web demo sitelerini deneyip Restoran Paneline HEMEN KAYIT olmak isteyen işletmelere 12 yerine 13 ay kullanım verilecektir,13 ay kullanıp 12 ay ödeme yapılacakları için ektsra %10 daha  iskonto avantajları olacaktır.Restoran Panelini deneyip HEMEN KAYIT olan işletmelere Mobil & Web sitelerini müşterilere daha hızlı tanıtabilmeleri için reklam bröşür baskı ve SMS gönderimi konularında destek verilecektiir.Restoran Panelini deneyerek sürekli kullanan işletmeler Ana sayfadaki Keşfet,Kampanyalar,Masadan Sipariş gibi bölümlerindeki  bilgileri kendi web sayfalarına yükleyebilirler.
S.S.S(Sıkça Sorulan Sorular)bölümünden Restoran Paneli ve Mobil & Web sitelerini daha aktif kullanabilecekleri  bilgilere ulaşabilirler.
Mobil & Web sitelerinde kullanmak istemedikleri sipariş seçeneklerini veya Rezervasyon Yap Teklif Al gibi bölümleri istedikleri zaman Restoran panelinden açıp kapatabilirler.
Panele kayıt olan işletmeler Müşterilere Panelden mesaj gönderebilir ve mesaj alabilirler aynı şekilde müşterilerde Mobil & Web sitenizden size yani Restoran kontrol panelenize mesaj gönderebilirler.
http://www.restoranservisi.com/bize-ulasin


NEDEN SMS

Restoran Panelinden cep telefonları veri tabanınızda kayıtlı müşterilerinize yada diğer kaynaklardan cep telefonlarına ulaşabildiğiniz yeni müşterilere Mobil & Web sitenizin tanıtımı kampanyalar fırsatlar ve sitenizden verdiğiniz Para Puan oranlarını ile avantajları hakkında SMS gönderebilirsiniz.
Yıllık Premium üye olan işletmelere bir defaya mahsus 1.000 SMS hediye edilecektir.
SMS göndererek Mobil & Web sitenizin reklamını yapabilir ve yeni müşterilere ulaşabilirsiniz.
Örnek SMS:  http://www.restoranservisi.com/sikca-sorulan-sorular  bölümünden Müşterilere nasıl SMS gönderilir? Bize vakit ayırdığınız ve neler yaptığımızı öğrendiğiniz için teşekkür ederiz
 Restoran Servisi Ekibi  

İletişim Bilgileri
ADRES
19 Mayıs Mah. Etfal Hastanesi Sok. No: 4
Şişli / İstanbul
TELEFON
0 (850) 532 58 68
Fotoğraf Galerisi
 • RESTORAN SERVİSİ
 • RESTORAN SERVİSİ
 • RESTORAN SERVİSİ
 • RESTORAN SERVİSİ
 • RESTORAN SERVİSİ
 • RESTORAN SERVİSİ
 • RESTORAN SERVİSİ
 • RESTORAN SERVİSİ
Çalışma Saatleri
 • PAZARTESİ 09:00 - 18:00
 • SALI 09:00 - 18:00
 • ÇARŞAMBA 09:00 - 18:00
 • PERŞEMBE 09:00 - 18:00
 • CUMA 09:00 - 18:00
 • CUMARTESİ 09:00 - 18:00
 • PAZAR Kapalı